Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Popękana ekoskóra na fotelu ix 35
Autor Wiadomość
andrea365 

Kolor: oliwkowy
 #1   Wysłany: 2018-07-30, 10:29   Popękana ekoskóra na fotelu ix 35

Witam wszystkich ,proszę o pomoc w znalezieniu eko materiału. Byłem u tapicera samochodowego, który po przejrzeniu 5 katalogów rozłożył ręce.Posiadam krajowego Hyundaia z beżowo-brązową tapicerką,może ktoś posiada informacje, gdzie zakupić eko skórę.

Robik 

#2  Wysłany: 2018-07-31, 06:49   

W ASO mozna kupic za okolo 500zl - wymienialem na gwarancji i taka cene mi podali. Niestety po uplywie 3 lat problem powrocil wiec stwierdzilem ze nie ma sensu z tym walczyc.

andrea365 

#3  Wysłany: 2018-07-31, 14:40   

Miałem propozycję z Olsztyna za ponad 800 zł .Szukam podobnej tzw. eko skóry.

jacek2 

#4  Wysłany: 2018-08-01, 13:45   

Miałem wymieniane poszycie du*** na gwarancji tak jak pisze Robik. Teraz najechane 116 tysi i siedzenie pod dupą spękane. Nic na razie z tym nie robię. Ale serwis na pewno będzie miał odpowiednie materiały na siedzenia.....

andrea365 

#5  Wysłany: 2018-08-01, 15:31   

Mają gotowe,lecz drogo.Tapicer jest dużo tańszy.

jacek2 

#6  Wysłany: 2018-08-02, 11:49   

Ale u tapicera wzoru i koloru nie dostaniesz.......
Ostatnio zmieniony przez Brt 2018-10-02, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  

andrea365 

#7  Wysłany: 2018-08-06, 08:57   

Szukam zbliżonego koloru,może ktoś z klubowiczów naprawiał.

zaless 

Kolor: Brązowy
 #8  Wysłany: 2018-09-06, 12:44   

Wiatm. Nie powiem nic innego ale też mam problem z popekanym siedzeniem kierowcy... Może ktoś mi pomóc rozebrac te boczki plastikowe przy fotelu? widziałem tam jakies śróbki i co dalej po odkręceniu .... Tapicer powiedział, że jak je zdejme to coś mi podklei czy coś i bedzie git...

nomi9 

Kolor: Coll brąz
 #9  Wysłany: 2018-09-08, 20:17   

Witam
Bez demontażu fotela można zdjąć tylko osłonę zewnętrzną ( domyślam się że z tej strony pękło poszycie) trzeba zdemontować zaślepkę pod którą jest śruba mocująca następnie dźwignie regulacji wysokości fotela i pokrętło regulacji oparcia. A jak to podklei tapicer ? ja tego nie widzę
bo żeby podkleić od spodu trzeba zdjąć napinanie poszycia które jest pod fotelem a naklejenie łaty na zewnątrz będzie nieestetyczne. nie lepiej zdemontować fotel i wszyć naturalny kawałek skóry?.

Tak tylko pytam pozdrawiam

zaless 

Kolor: Brązowy
 #10  Wysłany: 2018-09-21, 13:23   

Witam i Dzięki.
Fotel kierowcy pęknięty jest z boku lewa strona tak lekko powyżej dzwigni regulacji wysokości fotela , włąsnie muszę się dobrac od strony wewnętrznej do tej ala skóry... Chyba jak mówisz lepiuej zdemontowaćcały fotel i wtedy na spokijnie sie bawić pęknięciem.

nomi9 

Kolor: Coll brąz
 #11  Wysłany: 2018-09-21, 20:59   

To będzie najlepsze wyjście żeby zrobić to skutecznie. Pamiętaj o odłączeniu kostki od podgrzewania.

Ps.

W ASO jest drogo bo oni mają poszycia z podszytą matą grzewczą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

markusszelus 

#12  Wysłany: 2019-09-12, 01:26   

Witam. Ja też mam ten problem i zdecydowałem się na pokrowce. I tu mam pytanie. Z założeniem przednich nie miałem problemu natomiast zastanawiam się jak dobrać się do tylnego siedziska aby od spodu zaczepić haczyki. Proszę o radę. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu