Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Kamera samochodowa, rejestrator trasy, jakie polecacie
Autor Wiadomość
lukasz.zst 

#61  Wysłany: 2013-05-30, 21:32   Kamera samochodowa, rejestrator trasy, jakie polecacie

Zastanawiam sie na dwoma
MT4041 U-Drive ECO
lub
PRESTIGIO ROADRUNER 300
lub
OM210
Co polecacie

volcan 
nafciarz

Kolor: czarny
 #62  Wysłany: 2019-08-29, 15:01   

Czajen napisał/a:
Jak w każdej musisz zrobić obejście albo powerbank. Co do czujnika zależy jak masz ustawiony. Patrzyłem na tę kamerkę, ma trochę słabe mocowanie. Klej w takich uchwytach szybko puszcza, zwłaszcza w upalne dni. Jednak przyssawka moim zdaniem lepsza.

Klej nie puszcza - to jest taśma 3M. Na identycznej taśmie miałem zamontowany rejestrator w poprzednim samochodzie - 2 lata się trzymało, potem auto się spaliło. W obecnym samochodzie mam od 2 lat przyklejony rejestrator i nie ma żadnych sygnałów świadczących o tym, żeby miał odpadać.

Zibi.S68 

#63  Wysłany: 2019-08-30, 16:23   

żeby się kamerka włączyła to musisz przywalić w samochód bo tak sama z siebie to chyba nie tego nie sprawdzałem ale ostatnio zmieniałem sobie lusterko wewnętrzne na fotochroma i podczas montażu bez przerwy załączała się kamerka aż mnie to trochę irytowało, a po samochodzie nie skakałem. Mam kamerkę już 2 lata samochód stoi pod blokiem i do tej pory nieodpadła.

Czajen 

#64  Wysłany: 2019-08-31, 21:40   

Miałem kiedyś Mio mocowane na taką taśmę i niestety musiałem często poprawiać mocowanie bo kamerka się po prostu odklejała. Dopiero na najdroższej Tesie trzymało. Nie wiem może tak trafiłem słabo. A co do załączania, zależy jak masz ustawiony g-sensor. Przy ustawieniu na największej czułości kamerka powinna się załączyć nawet przy mocnym wietrze. Zależy taż jaki masz tam tryb parkingowy. Jak jest detekcja ruchu to jak wykryje taki ruch nawet jak nikt nie dotknie auta. Przynajmniej ja tak mam. Jedyne o czym trzeba pamiętać to wyłączyć tą opcję w czasie jazdy.

Odpowiedz do tematu