Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

[Sonata NF] Ile wam spala ?
Autor Wiadomość
vitalyzd 

#76  Wysłany: 2018-03-13, 18:07   [Sonata NF] Ile wam spala ?

Witam, zakupiłem autko miesiąc temu wydaje mi się że pali jak smok ! średnio zauważyłem że tankując 10L zrobiłem 70km teraz zatankowałem 58litrów wskazówka już zbliżyła się do tej wysokości gdzie tankowałem po 10L a przejechałem ledwo 270km ... myślę że do 350km dojadę na 58 litrach ... to chyba trochę za dużo ? Jazda w mieście zimą przy temperaturach minusowych . Czy to normalne ?

wtom 

#77  Wysłany: 2019-01-22, 21:12   

dla przykładu elantra żony 2.0 z automatem , spala 13,8l gazu w mieście. nie czepiałbym się więc tego spalania w sonacie na krótkich odcinkach

Tarender 

Kolor: Czarny
 #78  Wysłany: 2019-06-13, 11:19   

Witam ponownie Sonatę użytkuję już 10mscy aktualnie 15tys km zrobione na instalacji Brc sequent 32 i wyniki jakie zauważyłem to: Miasto(Bydgoszcz,częste korki i dość zrywnie)-ok 12L, trasa spokojna 8L,trasa szybsza+autostrada 10L także jestem zadowolony :) z instalacja zero problemów,a osiągniecie 450km na 42,5L gazu na trasie jest naprawdę zadowalające :)

Hants 

Kolor: Szary połysk
 #79  Wysłany: 2019-06-14, 18:00   

Wczoraj zszedlem do 7.8l na 100km. Obladowane auto, autostradą. Z tego co widzę, to na tempomacie, 140kmh kosztuje 36.1 mpg, więc cudów nie ma.
Było: 126p, Polonez, Civic, Lantra, Sonata '94, Sonata '94, Sonata '97, Sonata'94, YBR-125. Teraz.. kolejna Sonata '06 Niebawem będzie już milion km tym modelem! (Ten milion to juz chyba zrobiony..) Do stajni dołączył jeszcze Getz!

gordoon 

Kolor: Black
 #80  Wysłany: 2019-06-15, 11:53   

W mieście pokazuje mi od 8 do 9.5 l. A w trasie schodzi nawet do 5.5l. Mowa o silniku 2.0 CRDi 150KM

eRGie 

#81  Wysłany: 2019-07-10, 09:36   

Jako że temat spalania jest dosyć ważny to i ja dopiszę moje wyniki.
Auto tak jak w opisie 3.3
Miasto wojewódzkie :lol: w którym zmiany świateł są tak ustawione że człowiek może zrobić rachunek sumienia i przypomnieć sobie życiorys z najdrobniejszymi szczegółami ,- od 12 litrów
Trasa, głównie robię trasy 11.5 litra przy prędkości około 140.
Komputer pokazuje średnią prędkość 128 km/h
Uważam że to dobry wynik.

Odpowiedz do tematu