Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Pompa paliwa - głośno pracuje
Autor Wiadomość
Hubuś
[Usunięty]

#1  Wysłany: 2015-07-20, 13:09   Pompa paliwa - głośno pracuje

Jak w temacie - pompka paliwa zaczęła głośno pracować (buczy jakby pracowała pod dużym obciążeniem). Po jej wymianie w warsztacie - nowa pracuje tak samo głośno. Wymiana filtra paliwa też nic nie zmieniła. Mechanik twierdzi, że pompka daje prawidłowe ciśnienie i podaje paliwo.
Czasem da się usłyszeć zmiany dźwięku jakby coś się przepychało przez pompkę albo zatykało i odtykało wężyk.
Ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać? Autko od mechaników zabrałem bo jeździ a było potrzebne, ale jak znowu wstawię to może jakieś sugestie od użytkowników bym przekazał (wolałbym żeby nie szukali po omacku jeśli ktoś już temat rozpracowywał).
Autko 2006 rok po lifcie, silnik 2,0 CRDi diesel.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie i podpowiedzi

attex 

Kolor: srebrny
 #2  Wysłany: 2015-07-20, 20:59   

Miałem identyczne objawy w moim santku .Okazało się ,że w baku pływał kawałek przezroczystej folii i to powodowało zatykanie się filterka.Za pomocą małego sitka wybrałem cały ten syf(były tam jeszcze kawałki jakiegoś papieru) i teraz pompka pracuje cicho

majchrzok
[Usunięty]

#3  Wysłany: 2015-12-24, 15:12   

panowie, gdzie w trajecie znajduje się pompka w dieslu? w baku czy pod autem?
jaka musi być? moja umiera, auto czasami gaśnie i nie da się uruchomić...

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

Kolor: Desert Sand Metalic
 #4  Wysłany: 2015-12-27, 18:05   

Post#4 http://hyundaiklub.pl/for...highlight=pompa

darilion 

Kolor: granatowy
 #5  Wysłany: 2019-06-05, 23:37   

Mam ten sam problem w moim Trajecie.Kupiłem nową pompkę paliwa a ta chodzi jeszcze głośniej.Hubuś ogarnąłeś problem?

dziki1971 

Kolor: srebny metalic
 #6  Wysłany: 2019-06-27, 07:42   

Panowie wyczyscic bak,tez tak mialem,auto gaslo ,nowa pompa pracowala glosno,syf w baku.

Odpowiedz do tematu