Lekkie podniesienie samochodu ?
Odpowiedz do tematu

: Lekkie podniesienie samochodu ?
Witam, Panowie kiedyś widziałem jak ktoś pisał że można trochę podnieść prześwit dając gumy/dystanse w sprężyny, jakie to mają być gumy? ktoś tez pisał że z jakiegoś Passata? prawda to? Czy może są jakieś dedykowane? Ktoś się tym bawił?

:
Co chcesz zrobić podnieś całego czy tylko tyłek, bo jeżeli tylko tyłek to można uniwersalne gumy wkręcić w sprężyny tylnego zawieszenia kupisz w każdym sklepie. natomiast jeżeli chcesz podnieś cały samochód to tylko sklepy bodajże w ROSJI oferują specjalne dystanse i z tego co pamiętam to podnieś przód nie jest większy problem natomiast kłopot następuje z tyłem ponieważ dochodzi jeszcze wymiana amortyzatorów na dłuższe ponieważ oryginale szybko padną przy pastowaniu tulejki ponieważ będą pracowały w maksymalnym rozciągnięciu. Coś takiego czytałem na tym forum były podane linki do sklepu w Rosji poszukaj a znajdziesz.

:
Rozumiem, czyli jakbym chciał przód i tył to trochę drogo wyjdzie

:
Z tego co pamiętam to ceny nie były takie tragiczne tylko będzie problem z amorami tylnymi. N :lol: ie pamiętam z jakiego samochodu miały być aby pasowały bez przeróbek. W Polsce nie ma sklepu aby Ci ktoś doradził musisz szukać na Rosyjskich stronach oni są najlepsi z najlepszych ale to moje prywatne zdanie :lol:

:
Dam sobie spokój, ewentualnie podniosę gumami tył. Na pewno pasują obojętnie jakie ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.