Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Adaper do podłączenia radia
Autor Wiadomość
janusz48 

Kolor: czarny metalik
 #1  Wysłany: 2019-01-05, 10:47   Adaper do podłączenia radia

Pewnie nie w temacie ale na pewno ktoś zechce mi pomóc.Chcę kupić do auta radio 1DIN z wysuwanym panelem LCD (GPS,blutooth,FM itd,).Zdecydowana większość tego sprzętu ma z tyłu wejście płaskie 20PIN (fot1).A ja w swoim mam wejście ISO DIN 2xkostka 16PIN).Szukam adapteru.
Adapter wejście do radia męskie 20PIN połączone ze złączami żeńskimi 2x 8DIN
Na Allegro nie mogę się doszukać,sa na e-bay i Amazon (ok55zł).W moim małym miasteczku szansa znalezienia sklepu z takimi adapterami nikła.Podajcie proszę jakiś link lub podpowiedź.

gniazdo.jpg
Plik ściągnięto 208 raz(y) 16,61 KB

adapter iso.jpg
Plik ściągnięto 17 raz(y) 49,01 KB

wydminianin 

Kolor: czarny
 #2  Wysłany: 2019-01-08, 16:12   

Jeśli dobrze zrozumiałem, to w samochodzie masz prawdopodobnie kostkę od fabrycznego radia Hyundai, a w radio jest fabryczna od producenta. Jeśli tak, to PRAWDOPODOBNIE wraz z nowym radiem dostaniesz przejściówkę z radio na ISO. Aby podłączyć do instalacji będziesz potrzebował jeszcze przejściówkę z ISO na fabryczne Hyundai. Chyba takie cos. Reasumując: radio posiada jedną przejściówkę( radio-ISO), Ty potrzebujesz dodatkową(ISO-instalacja audio).

janusz48 

Kolor: czarny metalik
 #3  Wysłany: 2019-01-08, 17:19   

wydminianin napisał/a:
Jeśli dobrze zrozumiałem, to w samochodzie masz prawdopodobnie kostkę od fabrycznego radia Hyundai, a w radio jest fabryczna od producenta. Jeśli tak, to PRAWDOPODOBNIE wraz z nowym radiem dostaniesz przejściówkę z radio na ISO. Aby podłączyć do instalacji będziesz potrzebował jeszcze przejściówkę z ISO na fabryczne Hyundai. Chyba takie cos. Reasumując: radio posiada jedną przejściówkę( radio-ISO), Ty potrzebujesz dodatkową(ISO-instalacja audio).

Własnie taką przejściówke kupiłem na Allegro.Dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz do tematu