Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ix35, kupno

KUPNO - ix35
Autor Wiadomość
bodiniusz
[Usunięty]

#61  Wysłany: 2013-06-16, 12:35   KUPNO - ix35

Witam wszystkich.
Jestem tuż przed zakupem. Mam ofertę na ix35 (pełna wersja, silnik diesla).
Ale konkurencyjna firma ma podobną. Wielkość, silnik te same. Trochę bardziej wizualnie podoba mi się ix35. Za to u konkurencji są ksenony... no i z nawigacją dochodzi subwoofer.

W salonie Hyundaia facet mnie ściemniał lepszymi materiałami, częściami, cichszą pracą sinika. Punktowe oceny na autocentrum.pl też przemawiają za ix'em.

Czy rzeczywiście ix35 jest wart oddania ksenonów? Dodam, że obecnie jeżdżę na ksenonach w 4-letnim pasku i rewelacja...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez shadow 2015-06-23, 18:28, w całości zmieniany 2 razy  

belgrano 

#62  Wysłany: 2016-08-04, 07:35   

Kolego ja mam od marca w lpg 2.0 i ok. Demon mocy to on nie jest, spalanie też spore ale miasto robię głównie. Co do awarii to nie wiem za mało czasu.
Silnik jest niesłyszalny.

agnzaj24 

#63  Wysłany: 2016-08-04, 11:32   

Ale mówisz o 2.0 Mpi 163 km czy Gdi166 km? Bo sa dwa?

A bardziej mnie interesuje jak sam samochód sie sprawuje jakieś awarie bo zastanawiam sie nad kupnem a gaz to druga sprawa podobno nie polecaja tego modelu z tym silnikiem tylko nie wiem czemu? Dlatego pytam innych użytkowników mechaników co oni mogę mi doradzić?
Ostatnio zmieniony przez Brt 2016-08-30, 20:42, w całości zmieniany 1 raz  

belgrano 

#64  Wysłany: 2016-08-04, 11:42   

Ja zawsze miałem gaz. Jeździłem 2 toyotami i nie polecali. Znajdź gazownika nie szpeca i nie będziesz miał kłopotów. Sprawdzaj częściej zawory i dbaj o regulację.

madrid 2012 

#65  Wysłany: 2017-01-02, 11:49   

Koledzy, jestem zainteresowany kupnem Ix 35 w benzynie po lifcie z lat 2014-2015. Moje pytanie dotyczy korozji, jak w Waszych autach wygląda sprawa?, czy spokojnie mogę kupić takie auto bez obaw o korozję?. Oczywiście pytam o auto pewne, bezwypadkowe. Słyszałem sporo informacji, że w aucie potrafi korodować nadwozie jak i podwozie. Proszę Was o jakieś cenne info na ten temat.

belgrano 

#66  Wysłany: 2017-01-09, 12:27   

U mnie nie widzę żadnej korozji.

gregor 

#67  Wysłany: 2017-07-28, 08:42   

Witam.
Mam do was prośbę.
Chcę kupić ix 35 mam go zarezerwowanego w komisie
https://www.otomoto.pl/of...a-ID6yXml1.html
co możecie o nim powiedzieć, do zakupu pozostało parę dni i chciałbym zasięgnąć waszej opinii
Podam nr VIN może ktoś z was bardziej będzie mógł zajrzeć w jego historię o co proszę
TMAJU81FCFJ678481
Bardzo proszę o opinie i pomoc przy vinie i podjęciu decyzji.
Pozdrawiam.

madrid 2012 

#68  Wysłany: 2017-07-28, 09:05   

Auto na 100% po jakimś zdarzeniu, nawet nie jest napisane, że bezwypadkowe. Z daleka od takich aut. Cena również zdecydowanie za niska co do wersji.

gregor 

#69  Wysłany: 2017-07-28, 11:52   

Fakt z tego co facet mi gadał auto jest przerysowane z lewego boku a po pomiarach miernikiem okazało się, że i prawa strona od tylnych drzwi do tyłu jest zarysowana.

madrid 2012 

#70  Wysłany: 2017-07-28, 15:26   

Szukaj auta z Polskiego salonu. Najłatwiej sprawdzić historię. ja właśnie takiego szukam.

gregor 

#71  Wysłany: 2017-07-28, 16:19   

Tak... z polskiego salony nie ma takiego wypasu

madrid 2012 

#72  Wysłany: 2017-07-28, 18:53   

Można kupić w wersji Premium, ale trzeba trochę cierpliwości.

Yatzekr 

#73  Wysłany: 2018-05-12, 18:53   [ix35] Zakup ix35

Witam,
planuje zakupić ix35 w wersji z silnikiem benzynowym 2.0 mpi pod gaz. Na portalach aukcyjnych są modele z automatyczną skrzynią biegów. Moje pytanie do użytkowników takich zestawów (2.0 mpi w automacie). Jak spisuje się automatyczna skrzynia biegów, czy wymaga jakichś specjalnych zabiegów serwisowych? Jak można ocenić stan takiej skrzyni biegów podczas zakupu ?

Robik 

#74  Wysłany: 2018-05-14, 19:33   

Zrezygnowalem z automatu na rzecz manualnej skrzyni po kilku dniach testowania IXa. Jezeli kiedykolwiek bede szukac auta z automatyczna skrzynia to po doswiadczeniach z kilkoma innymi pojazdami z silnikami benzynowymi + automat nabralem przekonania do tego, aby automat wybierac w polaczniu z dieslem lub mocna benzyna z nadmiarem KM. W zwiazku z tym ze jest to moja subiektywna ocena aby przekonac sie czy ten wariant spelnia Pana oczkiewania koniecznie podczas jazdy probnej nalezy skorzystac z mozliwie szerokiego spektrum predkosci auta, z wyprzedzaniem wlacznie. Jak dla mnie IXik z automatem jest troche za slaby i zbyt glosny dlatego jezdze manualem i jestem z dotychczasowej wspolpracy b zadowolony ;) zawsze jak wsiadam do swojego auta po podrozy samochodami sluzbowymi/z wypozyczalni czuje sie jak bym wrocil do domu i to jest chyba najlepsza rekomendacja dla tego auta.

rafQ 

#75   Wysłany: 2018-10-11, 19:05   Kupno ix35

Witam serdecznie

Jestem tu nowy i tak samo marka hyundai rozniez jest dlamnie nowoscia, poprzednim autem był opel vectra c, postanowiłem sprzedać viki i kupić suwa coś wyszego wygodniejszego, zastanawiam sie nad silnikem diesla 1,7 116km, , słyszałem w sumie dobre informacje dotyczace tego silnika, ostatnio miałem nawet okazie przejechać sie fajnym egzemplazem, co myślicie o tym modelu z otomoto :

https://www.otomoto.pl/of...n-ID6Bdavk.html

Niestety Handlaz nie posiada wpisow w ksiazce serwisowej a jest jedynie dokument z przegladu technicznego z belgii, słyszałem ze auta z belgi mozna sprawdzic ale próbuje i nic z tego mi nie wychodzi, podaje vin i nr rejestracyjny moze ktos pomogl by mi sprawdzic historie tego pojazdu

Vin U5YZU81UABL078670

nr rej 1AK0103

robaszek127 

Kolor: czerwony
 #76  Wysłany: 2018-10-11, 21:36   

42tys i już na początku wciska kit o posiadaniu udokumentowanego przebiegu fakturami. Za tą kasę chyba można znaleźć coś lepszego niż od Mirka handlarza gdzie diesel ma już 8 lat i tylko 140tys przebiegu.
Mamy koniec prawie roku i chyba warto poszukać innych ofert a może coś się trafi z polskiego serwisu z pewniejszą historią.

Odpowiedz do tematu