Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kierownice, na, pokrowiec

[Getz] Pokrowiec na kierownicę
Autor Wiadomość
amig 

#1  Wysłany: 2018-07-06, 11:44   [Getz] Pokrowiec na kierownicę

Kruszeje mi kierownica chyba od upałów. Chcę założyć pokrowiec ale nie wiem jaki kupić chodzi o rozmiar. Swego czasu widziałem w Biedronce ale zrezygnowałem w obawie że nie spasuje. Jaki szukać czym się kierować zwłaszcza w sklepie bo nie zawsze można sobie wyjść i przymierzyć.
Ostatnio zmieniony przez Brt 2018-10-14, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  

robaszek127 

Kolor: czerwony
 #2  Wysłany: 2018-07-06, 13:45   

Akurat w getzie jak dla mnie jest dobra kierownica. Ale możesz jeśli lubisz dotyk skóry obszyć ją samemu zestawem z allegro. Trzeba zmierzyć obwód kierownicy czy jest to snandardowy rozmiar pokrowców.
Co do gotowych zakładanych na lato polecam tylko takie co mają na wierzchu materiał a nie te pseudo skóra plus guma. Sam taki miałem i po jakimś czasie te miejsc gdzie były czarna guma się wycierał się lakier a pod spodem guma jak w dętce i brudziła ręce. No i dochodzi zapach gumy.

amig 

#3  Wysłany: 2018-07-06, 20:01   

Niebawem sprzedaję gacka więc... Złe wrażenie zrobi taka kierownica a nie mam zamiaru już inwestować. Podobno pasują w rozmiarze 37-39 mowa o gotowych. Ktoś może to potwierdzić? Nie wiem czy to się naciąga jakby co. No nie wiem jak się do tego przymierzyć Oczywiście najprościej to założyć na sama kierownicę i wtedy wszytko jasne ale gdyby kupić na Allegro....

robaszek127 

Kolor: czerwony
 #4  Wysłany: 2018-07-06, 20:39   

Najprościej jechać do jakiegoś sklepu moto i kupić po założeni. Spokojnie można przymierzyć bo kupno na allegro akurat z kosztem wysyłki nie wyjdzie taniej. Takie rzeczy spokojnie mają w sklepach bo dawniej w erze maluchów było bardzo popularne. A jak ktoś miał tico to był mus przy takiej cieniutkiej kierownicy.

servicemen 

#5  Wysłany: 2018-07-09, 10:45   

A nie lepiej kupić kierownicę na znanym portalu aukcyjnym? :-D

amig 

#6  Wysłany: 2018-07-10, 16:49   

Kupiłem 37-39 piankowy. Wydawał się za mały ale naciąga się i dało się go nałożyć. Aż się dziwie jak to nałożyć na 39 bo wg miary Getz ma średnicę 37. Na mój gust dość niewygodne to jest strasznie pogrubia kierownicę a może to kwestia przyzwyczajenia? Ochronę na pewno daje już lepsze to niż popękana kierownica, na upały warto zakładać...

RaulC 

Kolor: wiśnia
 #7  Wysłany: 2018-08-09, 13:30   

amig - to kwestia przyzwyczajenia. Mojej dziewczynie też na początku wydawało się dziwnie a teraz już by nie zdjęła pokrowca. O dziwo pokrowce dają pewniejszy uchwyt niż wąska kierownica.

Odpowiedz do tematu