Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: audio, car, fabrycznego, hyundai, ix35, radia, style, wymiana

[Car Audio] Wymiana radia fabrycznego Hyundai ix35 Style
Autor Wiadomość
arczi12345 

Kolor: TCW
 #1  Wysłany: 2018-08-06, 21:18   [Car Audio] Wymiana radia fabrycznego Hyundai ix35 Style

Witam serdecznie !!!

Bardzo bym prosił o pomoc w kwestii wymiany radia fabrycznego , które obecnie posiadam w swoim Hyundaiu ix35 z roku 2013 i chciałbym wymienić je na model LAN3100EHLM. Proszę pomóżcie mi czy w ogóle jest możliwa wymiana 1 do 1 czy trzeba cos przerabiać i przede wszystkim czy wszystko będzie mi działać jak np. wszystkie funkcje kierownicy , bluetooth , pendrive itd. Bardzo dziękuję z góry za pomoc bo nie wiem sam czy warto w ogóle w to się "bawić". Na zdjęciu moje aktualnie radio.

moje radio.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 398,85 KB

valandil1 

Kolor: silver sirius
 #2  Wysłany: 2018-08-08, 07:18   

To nie jest wymiana "plug and play". Potrzebne: LAN3100, wiązka podłogowa (w modelach z fabryczną stacją AVN jest inna), komplet głośników 2 Ohm, zewnętrzny wzmacniacz, zespolona (GPS+radio) antena, kompletna wiązka antenowa. Do zrobienia: zrzucenie praktycznie całej tapicerki, deski rozdzielczej, częściowo podsufitki. W swoim Hultaju zrobiłem to z pomocą brata. Jako usługi dla kogoś nie podjąłbym się za żadne sensowne pieniądze.

Alfred 

Kolor: czarny
 #3  Wysłany: 2018-08-08, 09:12   

Nie bawiłbym sie w takie wymiany. Lepiej juz zamonotwac jakiegos androida.
http://www.gms.pl/pl/166/AMC_917_PRO
Masz tutaj link. GMS robi naprawde dobre sprzety i masz tutaj dedykowany do ix35. Łatwiej bedzie zmontowac bo pewnei tylko interfejs do sterowania przyciskami z kierownicy bedzie potrzebny.

arczi12345 

Kolor: TCW
 #4  Wysłany: 2018-08-08, 13:06   

valandil1 napisał/a:
To nie jest wymiana "plug and play". Potrzebne: LAN3100, wiązka podłogowa (w modelach z fabryczną stacją AVN jest inna), komplet głośników 2 Ohm, zewnętrzny wzmacniacz, zespolona (GPS+radio) antena, kompletna wiązka antenowa. Do zrobienia: zrzucenie praktycznie całej tapicerki, deski rozdzielczej, częściowo podsufitki. W swoim Hultaju zrobiłem to z pomocą brata. Jako usługi dla kogoś nie podjąłbym się za żadne sensowne pieniądze.

Wielkie dziękuję wszystko dla teraz czyste i klarowne. Dzięki jeszcze raz.Pozdrawiam

[ Dodano: 2018-08-08, 13:07 ]
Alfred napisał/a:
Nie bawiłbym sie w takie wymiany. Lepiej juz zamonotwac jakiegos androida.
http://www.gms.pl/pl/166/AMC_917_PRO
Masz tutaj link. GMS robi naprawde dobre sprzety i masz tutaj dedykowany do ix35. Łatwiej bedzie zmontowac bo pewnei tylko interfejs do sterowania przyciskami z kierownicy bedzie potrzebny.

I tak wszystko na to wskazuję , że zrobię. Dziękuję bardzo za okazałą pomoc.

Odpowiedz do tematu