Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

[GPS] NAVI GPS dla IX35 COMFORT
Autor Wiadomość
ROLF
[Usunięty]

#16  Wysłany: 2013-02-14, 11:42   [GPS] NAVI GPS dla IX35 COMFORT

Witam.
Kilka dni temu odebrałem swojego ix 35- comfort.

I od razu rodzi się pytanie-chce zastąpić standardowe radio na NAWIGACJE z innymi dodatkami.
ALE UWAGA- chciałbym aby nawigacja wizualnie pasowała do designu auta. przykładowe foty poniżej.

Na pewnym portalu aukcyjnym znalazłem kilka opcji- ale moze ktoś wie która jest najlepsza.

Zależy mi również na działaniu klawiszy w kierownicy , oryginalnego bluetootha, czy możliwości podłączenia kamery cofania.
ewentualanie, gdzie kupic, założyc -( ja wawa)[/center]

2997186460.jpg
Plik ściągnięto 621 raz(y) 82,42 KB

Ostatnio zmieniony przez 2013-11-03, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  

tommii 

#17  Wysłany: 2015-06-11, 00:07   

Tu masz rozpiskę kostki do IX20, IX35

IX20 Radio pinout.jpg
Plik ściągnięto 1235 raz(y) 113,45 KB

gurszczak 

Kolor: Blue :)
 #18  Wysłany: 2015-06-12, 22:04   

No to sie skusiłem i zamontowałem ADAYO CE4KH1 generalnie pasuje idealnie gra dobrze trochę radio mi sie wydaje ze słabiej ściąga ale moze byłem w złym miejscu, klawisze z kierownicy działają, mikrofon wewnętrzny daje radę nie kombinowałem z podłączeniem oryginalnego, jedyny minus to nie działa usb z ixa w sumie radio ma wejście usb i na kartę SD ale przyzwyczaiłem sie do tego z ix który jest dyskretnie schowany. Pytanie czy mozna to jakoś zgrać niby z tylu radia mam wyjście jeszcze jedno usb moze ktoś już miał z tym styczność niestety ja do tego mam 2 lewe ręce i za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrać. Radio z tylu ma masę wejść wiec moze to mozna jakoś przerobić. Czekam na jakieś propozycje a moze jakaś przejściówka jest.

Denny4 

Kolor: phantom black
 #19  Wysłany: 2015-06-13, 21:23   

W takim razie będziesz musiał uszczuplić portfel o kolejne 100 zł.
Tutaj masz przykładowy adapter do zamontowania.
Można znaleźć trochę taniej ale trzeba poszukać.
Podłączenie nie jest szczególnie trudne.
Wystarczy rozebrać oryginalne gniazdo AUX/USB i podmienić płytkę z gniazdami.
Potem przeciągasz kable i podłączasz do radia.
No i jeszcze dodatkowe zasilanie ale to już z kostki zasilającej radio jak dobrze pamiętam.

P.S.
Sam rozważam zakup takiej stacji bo to jest GMS 6501 New Excellences tylko w dedykowanej ramce pod IX35.
Zadowolony jesteś z płynności menu i szybkości reakcji na zmianę stacji czy źródła dźwięku ??
No i jak te DVD działa w trakcjie jazdy bo w sklepie nie sposób przetestować na wystawie :mrgreen: ?

gurszczak 

Kolor: Blue :)
 #20  Wysłany: 2015-06-14, 14:23   

Już udało się ogarnąć temat wystarczyło przeczytać instrukcję dokładnie połączenie 2 kabelków i USB z ix działa :) dołożyłem jeszcze wzmacniacz sygnału radia bo coś słabo zbierało i też jest już ok - DVD działa podczas jazdy bez problemu radio pasuje idealnie i wygląda bdb i cena bardzo przystępna. Generalnie jestem zadowolony z zakupu :) jeszcze nie wiem czemu czasami zegarek się przestawia ale to już nie problem :) i nie wiem czemu mimo zaimportowanych kontaktów nie pokazuje się kto dzwoni :(
Co do szybkości jest dobrze - seryjne szybciej startowało z USB ale to są sekundy. Automapa odpala się szybko i tak samo łapie sygnał.

sztil4 

#21  Wysłany: 2016-04-29, 12:53   

Witam, Panowie JAKĄ POLECACIE OBECNIE NAWIGACJE NIEFABRYCZNĄ dedykowaną do IX35 ?
- ADAYO CE4KH1
- DVD S100
- DVD S150

pisałem w pocie http://www.hyundaiklub.pl...opic.php?t=2003 odnośnie wymiany na fabryczną nawigacje, lecz nie dostałem żadnej odpowiedzi dlatego powoli rozglądam się za zamiennikami, z tego co zauważyłem jest mniejszy kłopot z instalacją oraz działaniem samej navi.

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

Kolor: Desert Sand Metalic
 #22  Wysłany: 2016-05-12, 19:14   

Tutaj masz schemat instalacji elektrycznej

http://hyundaiklub.pl/for...tion=file&id=94

Trzeba porównać schematy AUDIO i AV NAVIGATION

Paweł K.
[Usunięty]

#23  Wysłany: 2016-05-18, 10:54   

Z uwagi iż czerpałem informacje z tego wątku aby rozpoznać temat swapa z oryginalnego radia ix35 na nawigację postanowiłem podzielić się moimi wrażeniami...

Po rozeznaniu cen i dostępnych opcji zdecydowałem się (z obawami) na chińczyka ADAYO CE4KH1 + kamerka cofania + Automapa X, sprzedawanego przez naszego rodzimego dystrybutora, firmę GMS.
Obawy w zupełności uzasadnione, w końcu to jakaś chińszczyzna lecz po instalacji mogę śmiało powiedzieć, nie ma siary.
Instalacja jest banalna, wyciągasz oryginalne radio i wkładasz nowe podłączając 2 kostki ISO. Jeżeli ktoś decyduje się dodatkowo na kamerkę cofania, trzeba podpiąć też sygnał video i + od wstecznego i to wszystko!
Całość instalacji zajęła mi 30 min radio + 30 min kamerka (łącznie z chowaniem kabla pod plastikami.
Samo radio gra jak powinno, navi działa pięknie, kamerka też jest wysokiej jakości (na aukcjach są takie za 70 zł - 100 zł ale radzę doinwestować i kupić dedykowaną do ix35 firmy GMS).
Sterowanie z kierownicy działa, wbudowany mikrofon radia zbiera świetnie, USB auta też działa.
W punkcie car-audio życzyli sobie 300-450 zł za instalację - nie warto gdyż instalacja jest jak wspomniałem banalna.

Jednym słowem polecam,

JanW 

Kolor: biały
 #24  Wysłany: 2017-09-25, 17:13   

Szwankuje mi oryginale radio z nawigacją, zanika obraz, nie włącza się nawigacja itp..... . Rozglądam się za zestawami działającymi na Androidzie. Może ktoś z Kolegów ma jakieś porady - doświadczenia w tym zakresie. Proszę o rady - ostatni post ponad rok temu.....

jackg30 

#25  Wysłany: 2018-04-23, 22:06   

Witam chciałbym założyć coś takiego z tego linku https://pl.aliexpress.com/store/product/Octa-Core-HD1080P-7-Android-8-0-32GB-ROM-4G-RAM-HD-Digital-Touch-screen-HDMI/2336301_32857357781.html?spm=a2g17.12010615.0.0.4fa570famGmqHP
czy ktoś montował podobny zestaw na androidzie.Pozdrawiam.

tomekd 

#26  Wysłany: 2018-06-12, 12:16   Co to za navi ?

Witam od kilku dni jestem posiadaczem IX35 z 2010r.Mam zamontowaną nawigację z tego co znalazłem w necie jest to TTI-8947 . W info radia znalazłem tylko coś takiego D2001/main8947/100504c19,5
Nie mam do niego żadnych kart ani instrukcji. Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie znajde jakiś soft żeby mieć j.polski i jakie mapy moge tu dograć .
Nawigacja wygląda dokładnie tak jak ta http://www.bravustuning.r...model-tti-8947/

Odpowiedz do tematu