Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: i20, i20, lat, male, pb, podsumowanie

[i20 PB] 3 i 7 lat z i20 - małe podsumowanie
Autor Wiadomość
areksz1977
[Usunięty]

#46  Wysłany: 2013-01-24, 21:16   [i20 PB] 3 i 7 lat z i20 - małe podsumowanie

Witam, mojemu i20 stuknęło 3 lata, w tym czasie auto zrobiło ponad 90 tys. km więc czas na małe podsumowanie;
najpierw wady:
- zawieszenie- twarde, drażni mnie już mniej niż na początku ale dalej nie rozumiem po co w aucie z takim małym silnikiem zawieszenie jak kiedyś w gti, ok prowadzi się super, na zakrętach potrafi sporo (miła nadsterowność) ale komfort słaby,
- przewietrzanie, ogrzewanie wnętrza- nie wiem jak u Was,ale jazda w okresie zimowym tym autem to udręka, jakby nie klimatyzacja to nie wiem czy w ogóle dałoby się tym autem jeździć, tak samo ogrzewanie 200 km trasy, temp -15 a nawet przednie boczne szyby do końca nie odparowane - koszmar jak za czasów malucha,
- lakier - rysuje się chyba od samego patrzenia o nyciu nie wspominając+ rdza przy klamkach,
Zalety:
- silnik - jak na 1,2 całkiem ruchawy, cichy chociaż średnio oszczędny, mniej niż 5,2 się nigdy nie spalił ale więcej niż 7,3 też nie (jest bagażnik dachowy),
- bezawaryjność - to największa zaleta, po tym dystansie tylko 2 spalone żarówki i przetarta wykładzina gumowa; nieźle jak na auto wyprodukowane w "Srukupuku", niestety kończy się sprzęgło co przy 90 tyś, głównie na trasach to lekkie przegięcie.
Podzielacie moje spostrzeżenia?

Dodano:
Podsumowanie po 7 latach -> http://hyundaiklub.pl/for...p?p=88948#88948
Ostatnio zmieniony przez Brt 2017-02-21, 21:39, w całości zmieniany 2 razy  

areksz1977 

#47  Wysłany: 2018-03-26, 20:00   

Malowanie, piłowanie klamek i podklejanie folią. Na razie rdzy nie widać. Tak , sprzęgło już raz wymieniane.

de_assis 

#48  Wysłany: 2018-06-09, 23:06   

Kiedyś zamontowałem hak, a dziś podpinałem wiązkę elektryczną do niego, spotkałem się z rudą przy okazji : )

Auto ma 8,5 roku

areksz1977 

#49  Wysłany: 2018-06-17, 22:13   

Stuknięte auto było? Jeśli nie to zle to wygląda, przy okazji sprawdzę u siebie bo 2 miesiące po zakupie miałem stłuczkę w tym miejscu.

de_assis 

#50  Wysłany: 2018-06-18, 06:40   

Nie bite

Odpowiedz do tematu