Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Problem z przyspieszeniem
Autor Wiadomość
Aneczka 

#1  Wysłany: 2018-05-06, 08:04   Problem z przyspieszeniem

Witam. Może wy pomożecie bo serwis już 2 razy oddał mi niesprawne auto :cry: Mianowicie kiedy jest zimno auto odpala i rusza bez problemu, jeśli postoi na słońcu po odpaleniu po jakichś 2-3sek. obroty spadają czasami nawet zgaśnie a czasami spadną i wzrosną ponownie. I drugi problem przy ruszaniu obroty rosną, zamuli go, a po chwili wyrywa do przodu jakby miał 300 koni. W serwisie wymienili filtr paliwa, wyczyścili EGR, dopalili DPF, nadal było to samo. Za drugim razem wyczyścili przepływomierz i jakieś kable i nadal jest to samo. Zanim oddałam drugi raz do serwisu odłączyłam przepływomierz, autko wtedy kręciło do 3tyś obrotów ale przyspieszało płynnie. Dodam że jakiś czas temu autko zaatakowała mi kuna. Czy możliwe jest że coś jest pogryzione a komputer nie pokazuje błędu? Pomóżcie bo już nie wiem co może być :-( Pacjent Hyundai i30, 1,6 CRDI, 2011r.

Nabuknedasar 

#2  Wysłany: 2018-05-08, 14:07   

Sitko /filtr/ w zbiorniku paliwa wyczyszczony?

Aneczka 

#3  Wysłany: 2018-05-08, 15:31   

Wyczyszczony i już mam przyczynę. Za mały dopływ powietrza do przepływomierza

yeti73 

#4  Wysłany: 2018-05-15, 21:41   

Witam
Mam ten sam model i mam podobny problem jak jest chlodno idzie jak nowka sztuka jak postoi na sloncu szarpie podczas jazdy mechanik stwierdzil ze trzeba wymienic tablice rozdzielcza

Aneczka 

#5  Wysłany: 2018-05-15, 22:32   

No w Hyudaiu powiedzieli że wtryski a jakiś program pobrany z internetu że za mały dopływ powietrza do przepływomierza. W sobotę się okaże która diagnoza była trafna, jak usterka zniknie to dam znać jak sobie z tym poradziłam

yeti73 

#6  Wysłany: 2018-05-16, 23:10   

OK dzieki czekam na dalsze info

Odpowiedz do tematu