Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Zagłówki
Autor Wiadomość
mkeram 

#1  Wysłany: 2018-05-16, 19:58   Zagłówki

Cześć
Czy posiadacie w waszych I30 (GD) zagłówki z regulacją przód/tył? Ja mam niestety bez regulacji i dla mnie są pochylone za mocno do przodu. Może są różne wersje i da się je dokupić lub jak ewentualnie je przerobić/pochylić do tyłu?
Jeśli ma to znaczenie fotele mam sterowane ręcznie.

Pozdrawiam
M

AndrzejZal 

#2  Wysłany: 2018-05-18, 10:59   

tak mam regulowane przód/tył, fotele również mam sterowane ręcznie.

mkeram 

#3  Wysłany: 2018-05-20, 08:52   

czy mógłbyś zrobić fotkę zagłówka w pozycji maksymalnie do przodu i maksymalnie do tyłu? Dla porównania z moimi nieregulowanymi. Czy musiałeś za nie dopłacać? Jeśli tak to dużo?
Ostatnio zmieniony przez Brt 2018-05-21, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  

AndrzejZal 

#4  Wysłany: 2018-05-21, 18:37   

wstawiam zdjęcia sam ocenisz :)
Auto kupiłem używane wiec o dopłacie nie było mowy

zagłówek.jpg
1
Plik ściągnięto 54 raz(y) 390,46 KB

SphunaR 

Kolor: Aqua Blue
 #5  Wysłany: 2018-05-22, 20:05   

U mnie fotele elektryczne, zagłówki również regulowane przód-tył, o czym się dzisiaj dowiedziałem :oops:
Z tego co widzę to u kolegi wyżej wersja gdzie jest (pół)skóra - zagłówki skórzane. Może tylko w nich jest regulacja?

Jeśli potrzebujesz regulować to wystarczy wymienić na takie ;) Reguluje się tylko na tych metalowych prętach.

mkeram 

#6  Wysłany: 2018-05-23, 11:27   

Dzięki. Zrobię jeszcze fotki swojego by mieć lepsze porównanie. Niestety póki co nie widzę takich na sprzedanie

mkeram 

#7  Wysłany: 2018-06-07, 09:07   

SphunaR napisał/a:
U mnie fotele elektryczne, zagłówki również regulowane przód-tył, o czym się dzisiaj dowiedziałem :oops:
Z tego co widzę to u kolegi wyżej wersja gdzie jest (pół)skóra - zagłówki skórzane. Może tylko w nich jest regulacja?

Jeśli potrzebujesz regulować to wystarczy wymienić na takie ;) Reguluje się tylko na tych metalowych prętach.

Czy posiadacie może nr katalogowy takich zagłówków? W ASO nie potrafią ich namierzyć. Ewentualnie możecie podać VIN przy jakim takie zagłówki występowały?

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu