Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Problemy z AEB
Autor Wiadomość
qbadm 

Kolor: Intense Copper
 #1   Wysłany: 2018-01-19, 13:58   Problemy z AEB

Cześć, jeśli Wasze i30 również mają problem z działaniem AEB podczas opadów deszczu, śniegu czy podczas pracy wycieraczek - podziel się w tym wątku.

W mojej opinii to choroba wieku dziecięcego modelu PD, bo kamerka jest baaardzo wrażliwa na najmniejsze nawet zabrudzenia szyby - to tego te paskudne żółte kontrolki na tablicy :-P

Leszek64_64 

#2  Wysłany: 2018-01-19, 18:57   

Witam.
To ja niestety wyjechałem z tym AEB przy odpisywaniu w sprawie poszarpywania.
No ale to miała być tylko mała dygresja.
No ale teraz w temacie AEB. Ten problem z wyłączaniem się kamery występuje nie tylko przy deszczu czy śniegu. Uliczne oświetlenie wieczorem również powoduje wyłączanie kamery.Trochę to dziwne. Ale chyba coś jest na rzeczy bo szukając informacji na ten temat spotkałem się z jakąś informacją o akcji przywoławczej Hyunadia i30 własnie w sprawie kamery. Tekst był po rosyjsku więc nie bardzo kumałem o co chodzi. W każdym razie pisali o kamerach i AEB.

pagin 

Kolor: Moon Rock
 #3  Wysłany: 2018-01-19, 19:54   

Leszek64_64 napisał/a:
Tekst był po rosyjsku więc nie bardzo kumałem o co chodzi. W każdym razie pisali o kamerach i AEB.

Czy mozesz podac link?

Leszek64_64 

#4  Wysłany: 2018-01-19, 22:22   

Przykro mi, ale czytałem o tym latem i już nie pamiętam gdzie.

Jackos 

#5  Wysłany: 2018-01-19, 23:31   

A ja wiem gdzie ;)

https://docviewer.yandex.com/view/0/?*=2h7rH6qwg5X1fIv0Lq%2FoNSEhjVh7InVybCI6InlhLWRpc2stcHVibGljOi8vNFRUdUxHQTRqczhtQzUyc0xTRWdIc2d1ekNDQko2NmdqUWxpR3UyTW1SZz0iLCJ0aXRsZSI6IkhTUjE3LTQxLUMxMDAtUERlLnJhciIsInVpZCI6IjAiLCJ5dSI6IjEzODAxOTAzMTQ0MjE2Njk4OCIsIm5vaWZyYW1lIjpmYWxzZSwidHMiOjE0OTcyOTgwMDgxMjN9

fryc86@poczta.onet.pl 

Kolor: Czerwony
 #6  Wysłany: 2018-01-22, 07:29   

Witam jestem ze Szczecina I30 kupiłem we wrzesniu 2017 i potwierdzam u mnie to samo czujnik nawet podczas silnego słońca załącza kontrolki na tablicy wskaźników - oczywiście w serwisie BAGATELIZUJA sprawe !!! Zgłaszajcie w serwisach moze cos zrobią

PS mam tez problem z bakiem - max moge zatankować 42L problem juz zdiagnozowany pływak w baku nie sięga "resztek" paliwa - według serwisu te resztki to ok 8 L czy ktos jeszcze to ma ???

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

Kolor: Desert Sand Metalic
 #7  Wysłany: 2018-01-22, 18:12   

Fryc86 na górnej belce forum jest profil i tam możesz poprawić silnik zamiast Gamma G4FA ma być Kappa G4LC (hydrauliczna regulacja luzów zaworowych).

fryc86@poczta.onet.pl 

Kolor: Czerwony
 #8  Wysłany: 2018-01-26, 11:03   

DZIEKI

ZROBIONE :)

Jacik 

#9  Wysłany: 2018-04-11, 10:57   

Witam.

Jest akcja serwisowa na aktualizację oprogramowania kamery.
Dziś zostawiłem auto na pierwszy przegląd gwarancyjny i będą mi to od razu robić.
Zobaczymy czy się coś poprawi.

pagin 

Kolor: Moon Rock
 #10  Wysłany: 2018-04-11, 11:15   

Jacik napisał/a:
Jest akcja serwisowa na aktualizację oprogramowania kamery.

Czy znasz numer tej akcji?

Jacik 

#11  Wysłany: 2018-04-11, 11:24   

Niestety nie, ale jak będę odbierał auto po pracy to zapytam.

[ Dodano: 2018-04-12, 10:56 ]
Kampania 80CC02 Aktualizacja kamery

ryli1 

Kolor: czerwony
 #12  Wysłany: 2018-04-12, 12:26   

Zgadza się. Wczoraj byłem w serwisie i przy okazji wymiany opon zrobili upgrade oprogramowania kamery. Zobaczymy jak będzie.

Leszek64_64 

#13  Wysłany: 2018-04-17, 21:24   

Witam.
Jestem po akcji serwisowej kamery AEB (również przy okazji wymiany opon).Kamera dalej wariuje przy deszczu,oświetleniu ulicy wieczorem :-(

qbadm 

Kolor: Intense Copper
 #14  Wysłany: 2018-04-17, 22:57   

A u mnie jest OK, czasem tylko mignie warningiem kiedy pada deszcz i to też nie zawsze - żadnej akcji nie miałem.

ryli1 

Kolor: czerwony
 #15  Wysłany: 2018-04-18, 09:27   

W poniedziałek jeździłem w deszczu i jak na razie (po akcji serwisowej) było ok. Ani razu nie pojawiła się sygnalizacja błędu.

Odpowiedz do tematu