Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: do, instalacja, jaka, v6

Jaka instalacja Do V6 ?
Autor Wiadomość
mephisto
[Usunięty]

#16  Wysłany: 2013-06-27, 19:06   Jaka instalacja Do V6 ?

Chłopaki jaka instalacje wybrac do mojej v6 2.7L Tiburona 2005, sie zastanawiam nad brc i omvl can.
Ostatnio zmieniony przez Złośnik 2014-02-12, 22:21, w całości zmieniany 2 razy  

Hants
[Usunięty]

#17  Wysłany: 2013-08-08, 19:32   

Po co mam kupować kolejny, skoro już mam jeden zestaw bezproblemowo działający od lat? ;-)

Podaj cenę za wtryski - te zawsze łatwo spieniężyć.

hiko
[Usunięty]

#18  Wysłany: 2013-08-08, 22:20   

cezaros napisał/a:
Miałem demonstracyjnie wywalić te klamoty przed serwisem autoryzowanym BRC w Rzeszowie (który kilka razy próbował coś z tym zrobić to samo w Tarnowie i w Warszawie) ale widzę ze skoro tylu wyznawców tej "Firmy" jest tu na forum to jeszcze na tym zarobie??

Instalacja ssie czy gazownik niewydarzony? Ja zawsze obstawiam tę drugą opcję.

cezaros 

Kolor: Czarny
 #19  Wysłany: 2013-08-09, 16:04   

ok w takim razie podajcie mi adres dobrego gazownika który grzebie przy tym szajsie. Ja wam to sprzedam za grosze a wy poźniej będziecie mnie na forum jeździć ze jestem oszust i sprzedaje niesprawną instalacje (chociaż serwisy wmawiają mi jak PREMIER polakom ze jest dobrze a ja się czepiam). Wtryski są nowe bo się dałem nabrać i wymieniłem wszystkie 6. Jak serwis ode mnie nie odkupi ich to puszczam je po 50 zł (w brc 220 zł) parownik po 50 a centralkę 100. Ale raczej najprawdopodobniej zniszczę wszystko żeby ktoś poźniej nie cierpiał jak ja.
Ostatnio zmieniony przez cezaros 2013-08-12, 15:48, w całości zmieniany 1 raz  

hiko
[Usunięty]

#20  Wysłany: 2013-08-11, 21:24   

cezaros napisał/a:
ok w takim razie podajcie mi adres dobrego gazownika który grzebie przy tym szajsie.

Zrób sobie wycieczkę do Krakowa i uderz do LPG House. Mogę się założyć o sześciopak leszka, że sobie poradzą :)

Hants
[Usunięty]

#21  Wysłany: 2013-08-12, 01:54   

cezaros napisał/a:
Jak serwis ode mnie nie odkupi ich to puszczam je po 50 zł

Dogadamy sie ;-)

PS. Wyedytuj tego 'rudego' bo na tym forum nikt sie nie czepia cudzego wygladu. Poza tym Tekla ostatnio chyba byla ruda :-)

zecik 

#22  Wysłany: 2018-04-02, 19:56   

Witajcie, szukam dobrego gazownika w Szczecinie żeby zagazowac mojego V6. Większośc opinii w internecie jest fabrykowana i dlatego wolę poszukac na forach kogoś kto w danym warsztacie montował LPG. Najbliżej od domu mam do http://autkogaz.szczecin.pl/ i już mi wycenę zrobił na 3600 instalacja firmy lpgtech. Mało w necie o tych instalacjach i cięzko o rzetelne opinie o gazowniku. Może znajdzie się tu ktoś kto tam gaz montował albo ktoś kto ma dobre doświadczenia z innym warsztatem jeśli chodzi o Hyundaie :) pozdro i dzięki z góry za pomoc

RaQu 

#23  Wysłany: 2018-04-03, 15:45   

Nie ma różnicy czy Hyundai, Fiat, Lamborghini czy inny samochód zasada montażu wszędzie jest taka sama, różnice są tylko w konstrukcji silnika i to od niego zależy jakiej generacji instalacji użyjemy. Najlepiej dzwonić do warsztatu i zapytać jak przebiega proces strojenia LPG po zamontowaniu instalacji. Jeżeli odpowiedzą że przeprowadzana jest tylko kalibracja to ja bym podziękował. Przymusowo strojenie na Szerokopasmówce (na hamowni lub jeszcze lepiej w trasie). Chociaż opinie osób które miały montowane w danym warsztacie instalację są dość dobrym wyznacznikiem tego jak ktoś to robi. 3600zł z montażem czy sama instalacja ? Ja bym szedł w wtryskiwacze (Hana, Barracuda) sterownik Stag, reduktor np. Tomasetto Alaska zależy od mocy silnika.
Ostatnio zmieniony przez Brt 2018-04-09, 11:24, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu