Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Hyundai Kona
Autor Wiadomość
lovelypl 

#16  Wysłany: 2018-02-23, 15:13   Hyundai Kona

Szkoda, że Kona nie ma swojego subforum, ale czuję, że niedługo takie powstanie :)

Czy jest tutaj ktoś, kto już ma ten model i może się podzielić wrażeniami z jego użytkowania? Te wszystkie 'testy' na YT to jakaś masakra - 100 razy pokazywanie gdzie są schowki, ile jest miejsca itd., a takich prawdziwych wrażeń z normalnego użytkowania, a nie testowania przez 2 dni - nie ma.

Przymierzam się do zakupu tego modelu w wersji Premium (choć walczy ostro z inną marką), jeździłem "demówką", ale po godzinie jazdy moje odczucia są na pewno niepełne, no i w takim czasie nie da się nawet sprawdzić wszystkiego co tam nawrzucali.

lovelypl 

#17  Wysłany: 2018-03-09, 13:41   

W sumie za cenę lekko poniżej katalogowej mam: lakier jaki chciałem, dach w innym kolorze, światła w drzwiach, nakładki na progi, okablowanie pod hak (ale bez haka), pierwszy przegląd gratis, dywaniki, wkładkę do bagażnika.

kowal 

#18  Wysłany: 2018-03-11, 14:45   

Miras2016 napisał/a:
To może Ty się pochwal, czy udało Ci się coś urwać z ceny katalogowej...

Wersja premium 1.6 + pakiet skóra + ciemny dach 112750 zł

[ Dodano: 2018-03-11, 14:46 ]
Miras2016 napisał/a:
@Kowal udało Ci się jakiś upust wytargować?

Miras2016 

#19  Wysłany: 2018-03-11, 21:01   

To dobrą cenę wynegocjowałeś (model z 2018r ?), w moim salonie strasznie się szczypią i nic nie chcą upuścić. Twierdzą, że to nowy model i nic nie mogą zrobić :-/

kowal 

#20  Wysłany: 2018-03-11, 21:03   

Tak 2018 , zamawiałem na początki lutego , wysłałem zapytanie do kilku dilerów z mazowieckiego
dostałem taką cenę bez jakiegokolwiek targowania u 2 , wybrałem najbliższego i zamówiłem :)

lovelypl 

#21  Wysłany: 2018-03-13, 13:53   

Takie pytanko mam do posiadaczy (i nie tylko):
Widać gdzieś, kto jest dostawcą danych do nawigacji Hyundaia? Gdzieś widziałem Here, co nie jest dobrą nowiną, ale mogło być gorzej :) Chciałbym się upewnić.

I druga sprawa. Na stronie jest taki zapis: "Nawigacja jest dostępna z 7-letnią, darmową subskrypcją usług LIVE."
Po pytaniu do polskiego Hyundaia otrzymałem niby odpowiedź, ale mętną :) Dla mnie "usługa LIVE" oznacza usługę dotyczącą aktualnego natężenia ruchu. Co jest słabo możliwe jeśli samochód nie ma wbudowanego 'telefonu'.
Hyundai odpowiedział tak, że nadal nie wiem co to za usługi :)

update: na stronie ogólnoświatowej w broszurce jest napisane wprost: "7- year subscription to LIVE Services, with real-time traffic, weather, speed control* and POI information."
gwiazdka jest dla fotoradarów, że nie w każdym kraju jest to dostępne.
Napisałem do głównego Hyundaia i zobaczymy co odpiszą, bo mnie to bardzo ciekawi. Oznaczałoby to, że Kona ma wbudowany telefon z kartą SIM, albo, że wymaga np. sparowania ze smartfonem.

Odpowiedz do tematu