Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

[Accent LC] Górne mocowanie amortyzatora z tyłu.
Autor Wiadomość
kadafi 

#16  Wysłany: 2014-07-04, 22:27   [Accent LC] Górne mocowanie amortyzatora z tyłu.

Dzisiaj wyrwało mi tylny amortyzator z górnej poduszki ($%^& ja już z tym hjundajem nie wytrzymam).

Czy oprócz poduszki coś trzeba kupić dodatkowo?
Osłony i odboje wyglądają Ok. Wszystko jeszcze jest na aucie i co mogę jeszcze napisać to że amortyzator nie trzyma się góry i jest w sprężynie - można nim ruszać.

acc24 

#17  Wysłany: 2017-05-19, 21:21   

Witam

Też robiłem jeden z kielichów, u mnie blacharz, słabo zabezpieczył po zrobieniu, więc sam poprawiłem i jest teraz porządnie.

Warto sprawdzać te miejsca, u mnie wystarczyło odkręcić głośniki i zobaczyć co się tam dzieje i wcześniej zareagować.

sasek941 

#18  Wysłany: 2017-08-24, 18:49   

U mnie kielichy ok, górne mocowania także.
Wybite tuleje.
Będe próbował regenerować.
Dodatkowo wpadają nowe(używane) amortyzatory z Elantry XD oraz sprężyny także z tego modelu.
Prawdopodobnie będą minimalnie skracane-> Zobaczę jutro jak będe działał.
Górne mocowania w Elantrze/Coupe/Matrixie mają inny rozstaw.

bmserwis 

Kolor: srebrny
 #19  Wysłany: 2018-01-08, 10:21   [Accent LC] Amortyzatory tył plus wzmacniane sprężyny?

Muszę z tyłu wymienić amortyzatory i sprężyny (auto siedzi) mam butlę z gazem plus dużo wożę w bagażniku. Czy ktoś może polecić co kupić żeby auto było jak najtwardsze (amortyzatory znalazłem gazowo-olejowe ale sprężyn poza seryjnymi nie widzę).

sasek941 

#20  Wysłany: 2018-01-10, 23:27   

Spróbuj z amortyzatorami z Elantry.
Jakie amory wypatrzyłeś?
Osobiście miałem z tyłu Optimale i dramat. Kayaby mam na przodzie i jest bardzo ok.
Widziałem na allegro 2szt Monroe na wąską sprężynę do Accenta X3 za 150zł nowe.

Odpowiedz do tematu