Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Hyundai i10 1.1 2012r jaka instalacja LPG
Autor Wiadomość
martita 

#1  Wysłany: 2017-12-13, 09:09   Hyundai i10 1.1 2012r jaka instalacja LPG

Cześć,
potrzebuje fachowej porady jaka instalacja najlepsza będzie dla mojego auta, jaki jest jej koszt? Niestety jestem tutaj nowa, jestem babą i nie wiem jak się poruszać na forach...Rocznie przejeżdżam około 30-40 tys.km.
Marta

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

Kolor: Desert Sand Metalic
 #2  Wysłany: 2017-12-13, 18:07   

Na górnej belce forum jest profil tam możesz poprawić typ silnika jaki masz w aucie na G4HG.

Silnik G4HG to stara konstrukcja stosowana poprzednio w Getz i Atos.

Regulacja luzów zaworowych odbywa się za pomocą szczelinomierza i "śrubki"

Ten silnik spokojnie znosi gaz po warunkiem że przed instalacją LPG luzy zostaną sprawdzone i w dalszej eksploatacji będą regulowane.

http://hyundaiklub.pl/for...t=getz&start=15

bednarek906 

#3  Wysłany: 2017-12-19, 09:12   Re: Hyundai i10 1.1 2012r jaka instalacja LPG

martita napisał/a:
Cześć,
potrzebuje fachowej porady jaka instalacja najlepsza będzie dla mojego auta, jaki jest jej koszt? Niestety jestem tutaj nowa, jestem babą i nie wiem jak się poruszać na forach...Rocznie przejeżdżam około 30-40 tys.km.
Marta

Sprawdzi się przede wszystkim gazownik, który zna się na swojej robocie i dobrze zamontuje, a następnie ustawi instalację. Opcji jest wiele. U siebie mam zainstalowaną instalację landirenzo omegas, wykonałem ją w Warszawie na ul. Łopuszańskiej, tam tez ją serwisuje, zapłaciłem 3,5 tys. W necie masz różne kalkulatory do obliczania opłacalności. 

robaszek127 

Kolor: czerwony
 #4  Wysłany: 2017-12-19, 19:38   

Złóż w jakimś polecanym przez znajomych zakładzie staga np. 300eco plus dobre wtryski wyjdzie gdzieś z 2600zł. Potem co jkiś czas warto ustawić zawory i tyle.

Odpowiedz do tematu