Hyundai Klub Polska Strona Główna » Tagi » 2004
Tematy oznaczone jako 2004
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[Santa Fe SM] Nietypowy problem z alternatorem, Santa Fe 2004

Witam

Mam dość nietypowy i naprawdę uciążliwy problem z Santa Fe z 2004, diesel 2.0 CRDI. Kupiłem go ze 3 lata temu, wóz okazał się w porządku (przynajmniej na początku) ale mniej więcej od połtora roku zaczął mi się psuć alternator. Średnio co 4 miesiące spala mi się mostek diodowy, stało się to już 6 (!!!) razy. Właśnie znowu stoi w warsztacie a mechanik już nie wie co robić. Zarówno alternator jak i akumulator był już sprawdzany u 2 mechaników, po wymianie mostka na nowy (regulator napięcia też w miedzyczasie wymieniłem) jest wszystko ok. Mija te 3-5 miesięcy i mostek się przepala.

Ludzie ... CO TO JEST ? Podejrzewam, że wymiana alternatora na całkiem nowy niewiele da bo coś powoduje przegrzanie tego mostka, tylko problem właśnie polega na tym, że nie wiadomo co.
16156 16

[Getz] Dzwignia ręcznego z wersji po lifcie, do modelu 2004 i inne pytania.

Witam serdecznie wszystkich szanownych forumowiczów.
To mój pierwszy post także przepraszam jeśli już było, ale nie znalazłem.

1. Czy dźwignia ręcznego z wersji poliftowej pasować będzie do modelu z rocznika 2004 ? Próbował już może ktoś ?

2. Czy centralny w Waszych Getzach zamyka również tylną klapę ?

3. Centralny działa z pilota oraz gdy otwieram/zamykam kluczykiem od strony pasażera, natomiast nie działa od strony kierowcy. Może jakiś trop który pozwoli mi dojść co jest nie tak ?

Wielkie dzięki za każdą pomoc.
5167 5

[Santa Fe SM] Hyundai Santa Fe 2004, 2.0 CRDI regulacja drzwi kierowcy

Witam

Mam pytanie. Jak wykonuje się czynność regulacji drzwi kierowcy w Santa Fe SM?
3088 6

[Santa Fe SM] Demontaż klamek zewnętrznych Santa Fe I 2004 CRDI

Witam.
Wiecie jak zdemontować klamki zewnętrzne?
2458 3

[Getz] [Getz] Centralny zamek Getz 5D - 2004

Czesc. W Gacku z 2004 roku padł mi siłownik master od centralnego. Centralny jak i alarm nie sa firmowe/fabryczne a dokladane. Przy wymianie silownika na nowy postanowilem upozadkowac kable i odlutowalem wszystko. Teraz mam problem jak to zlozyc:) W drzwiach jest wiazka 4 przewodow ( w okolicy klamki zewnetrznej) oraz dodatkowo pociagniete dwa przewody ktore ida do kabiny. Poniewaz nie mam pilotow do centralnego a jest on sterowany alarmem podejrzewam ze te dwa przewody to sterowanie z alarmu. I teraz pytanie czy ktos moze mi opisac jakie sygnaly ida na tych 4 przewodach o ktorych pisze?

Jezeli jest to 12v i gnd to pozostale dwa to....
1024 2

© 2012 by Hyundai Klub Polska Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie elementów zawartych na stronie zabronione.
Wszystkie znaki towarowe używane są wyłącznie w celach informacyjnych.
Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie

Template created by StartVISION.pl modified by HKP. Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM